Listopad 2021

Z barevného podzimu až do adventního času. Hrajeme si, zpíváme si, učíme se nové věci a užíváme si každý den. Pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu jsou velmi důležité, a proto jsou téměř dennodenně zahrnuty do našeho programu. Máme se rádi a jsme velcí kamarádi. 

Co vítr umí

První týden v listopadu jsme otevřeli tématem „Co umí vítr“ a celý týden jsme tématicky směřovali k závěrečnému pouštění draků. Letěly!

English with Mr. Hill

Náš opičák opět děti prováděl seznamováním se s anglickým jazykem. Na děti se v průběhu setkání mluví zásadně anglicky, aby si tak mohly přirozeně zautomatizovat pokyny, spojení a slova. Setkání jsou vždy tématická a doprovázená reálnými předměty, aby děti aktivity, které mají za cíl zakotvit cílenou slovní zásobu v jejich paměti, bavily a přijaly je s nadšením.

Sportovní průprava

Jedna středa v měsíci vždycky patří Sportovní průpravě pod vedením profesionálního sportovce Ondry Pechance. Děti se na Ondru moc těšily a to se taky odrazilo na jejich výkonech. Sportovní nasazení všech bylo úžasné! Ondra měl sporťák pro naše děti zase skvěle připravený!

Svatý Martin přišel k nám

Na legendách je hezké to, že jde o barvité příběhy, které se na pravdě mohou, ale také vůbec nemusejí zakládat. A se svatým Martinem je legend spojeno dokonce několik. Celý týden jsme si o nich s dětmi nejen povídali, ale na toto téma jsme tvořili, zpívali, hráli si …

Příroda se chystá ke spánku

Keramická dílna Na Kopečku

Keramická dílna se povedla! Naši nejmladší kamarádi tvořili svícínek ve tvaru zvonečku. Prostředňáci tvořili svícínek ve tvaru komety. A předškoláci tvořili svícínek ve tvaru vánočního stromečku. Vytvořené výrobky budou krásně zdobit domácnost našich šikovných kamarádů!

Oslava narozenin

Zase se slavilo  a bylo to zase skvělý!

Připravujeme se na adventní čas