Duben
I duben byl u nás Na Kopečku plný zajímavých aktivit a akcí. 🙂 Nechyběla pravidelná dětská jóga, seznamování se s anglickým jazykem a venkovní sportovní průprava pod vedením Ondry. Užily jsme si přípravy na Velikonoce a vrcholem byl parádní Čarodějnický rej. Duben byl super! 😍

Divadelní představení🎭
Z kraje měsíce jsme navštívily divadelní sál Domu kultury v Mladé Boleslavi a naši kamarádi se díky představení Velikonoční pohádky ze zahrádky pomalu naladili na blížící se Velikonoce. Nejen představení děti moc bavilo, ale i ta cesta autobusem pro ně byla parádním zážitkem! 

Barevný předvelikonoční týden🐣
Modré pondělí, žluté úterý a zelený čtvrtek. Každý den jsme se barevně sladily a tvořily výrobky, které později zdobily domovy našich kamarádů, seznamovaly se s tradicemi, učily se říkanky a tento čas si hezky užívaly.

English with Mr. Hill🐒

Den Země🌏
V rámci celosvětového Dne Země jsme celý týden věnovaly ochraně životního prostředí a jedno dopoledne jsme uklízely okolí Kosmonos.

Výlet do dobrovického muzea
Vyrazily jsme na výlet do dobrovického muzea na naučný program Ze života hmyzu. Dozvěděly jsme se, proč jsou švábi dobří rodiče, proč mouchy nosí dárky, proč mají mravenci učitelky a mnoho dalšího. Výstava je doplněna o živý hmyz v insektáriích, modely mraveniště a termitiště, hmyzí domečky a doprovodné aktivity pro děti. Výlet se nám všem moc líbil.

Jóga s příběhem

Sportovní průprava s Ondrou🤸🏻‍♀️

Čarodějnický týden🧙🏻‍♀️