Červen

Poslední předprázdninový měsíc byl u nás Na Kopečku jedním slovem parádní!
Naučili jsme se toho a zažili toho opravdu spoustu!

Den dětí🧍🧍
Na Den dětí jsme našim kopečkovým připravili dopolední stezku za pokladem. Cestou na tajné místo děti společně plnily úkoly. Když jsme došli do cíle, do Volnočasového areálů Obora, to bylo radosti! Mnozí tam byli vůbec poprvé a i ti, kteří tam občas chodí, byli také nadšení. Areál je vskutku skvělý, a to nejen pro děti, ale i pro celé rodiny! Kosmonosáci mohou být na takové místo náležitě pyšní! Poté, co se kamarádi vyřádili na různých průlezkách a herních prvcích, čekal je důležitý úkol- najít poklad! Našli ho! A měli velkou radost a paní učitelky měly zase radost z toho, jak se to všechno pěkně povedlo!
Ale to nebylo ten den všechno! Odpoledne nás čekalo pokračování. K tomu jsme ale už přizvaly i milé rodiče našich kamarádů. Na zahradě naší školky bylo v jednu chvíli přibližně  40 bubnů, co buben to rodič, dítě nebo personál školky a společně jsme si podle instrukcí vedoucího bubeníka pana Havlanta, zabubnovali a zaskotačili. Poté jsme si společně opekli buřty a užili si příjemné odpoledne.

Výlet na Zámek Mnichovo Hradiště 🎒
Další velké dobrodružství byl výlet. Vyjeli jsme společně autobusem na Zámek Mnichovo Hradiště, kde jsme měly pro naše děti zamluveno dílničku a divadelní představení. Bylo to moc hezké a děti si to užily!

Návštěva městské knihovny 📚
S našimi kamarády trávíme čas venku nejen na naší krásné, rozlehlé zahradě, ale často chodíme i na procházky po okolí. Při jedné procházce nás napadlo ťuknout na dveře knihovny a pozdravit milou paní Melmukovou. Ta nás vřele přivítala, dětem představila její krásnou a útulnou knihovnu a ještě je obdarovala časopisem Mateřídouška. Moc děkujeme a moc se těšíme na letní návštěvu u nás!
Pro naše předškoláčky a starší kamarády jsme naplánovaly  spaní ve školce. Tak to bylo něco! Pro některé to bylo úplně první spaní mimo domov a všichni to zvládly úplně skvěle!!! Byla stopovaná, byla pyžamová párty, byla stezka odvahy a ráno byla ranní rozcvička v trávě, venkovní snídaně a později i kafíčko s rodiči, kteří si pro naše šikovné kamarády v sobotu ráno přišli. Bylo to bezva!

Zahradní slavnost 🌸
Zahradní slavnost byla úžasná! Pozvali jsme rodiny našich kamarádů a nejdříve jim předvedli pásmo básniček, písniček a tanečků v češtině i angličtině, poté jsme mečem pasovaly naše předškoláčky na školáky a celé jsme to ukončili společným tancem a volnou zábavou. Další skvěle strávené společné odpoledne!
Také jsme domluvily projížďku na koních pro naše kamarády. To bylo nadšení z usednutí a projetí na koňském hřbetě!

Animátor Honza Krejčík 🤡
Předposlední červnový den nás navštívil animátor Honza Krejčík a naše děti se tak parádně naladily na uvolněný prázdninový režim.

Spaní na Kopečku
Pro naše předškoláčky a starší kamarády jsme naplánovaly spaní ve školce. Tak to bylo něco! Pro některé to bylo úplně první spaní mimo domov a všichni to zvládly úplně skvěle!!! Byla stopovaná, byla pyžamová párty, byla stezka odvahy a ráno byla ranní rozcvička v trávě, venkovní snídaně a později i kafíčko s rodiči, kteří si pro naše šikovné kamarády v sobotu ráno přišli. Bylo to bezva!

Léto Na Kopečku
Školka Na Kopečku je otevřená celé letní prázdniny a pro naše kamarády máme připravený zábavní a nauční program pro celou dobu. Moc se na léto s nimi těšíme! ☀
Hezké léto všem! ☀