Březen

Vítáme jaro 
… poznáváme jarní kytičky, tvoříme, malujeme, zpíváme si jarní písničky, učíme se básničky o jaru a společně se těšíme, až odložíme zimní bundy.

Sbírka na Ukrajinu 🇺🇦
.. i my a naši úžasní rodiče jsme se zapojili a pomáhali. Podpořili jsme kosmonoskou sbírku na Ukrajinu. Děkujeme! ❤️

Výlet za zvířátky do ohrádky 🦃
S našimi kamarády jsme vyrazily na výlet MHD do Ekocentra v Mladé Boleslavi, kde na nás byla paní Marianna Křepelková výborně připravená s programem Za zvířátky do ohrádky. Kamarádi tak měli možnost nakrmit ovečky a koníky, zatančit si krocaní tanec, vlézt za králíčky do jejich klece a nebo si pohladit leguána. Výlet se nám všem moc líbil! 😍

English with Mr. Hill 🐒
Pravidelné seznamování s anglickým jazykem jsme tentokrát zaměřily na slovní zásobu spojenou s ročním obdobím, částmi lidského těla a školní pomůcky.

Těšíme se do školy🖋
Soustavně připravujeme naše předškoláčky na zápis do školy a ostatní kamarády  jsme také seznamovaly se školou.

Dětská jóga 🧘🏼
Nově jsme do našeho vzdělávacího programu zařadily pravidelně dětskou jógu pod vedením naší certifikované paní učitelky Evi. Děti se krásně protáhnou a zrelaxují. Moc je to baví!

Canisterapie🐶
Naši školku navštívila lektorka se speciálně vycvičenými canisterapeutickými psy a jejich programem pro děti předškolního věku. Celý program byl velmi naučný a děti se nejen dozvěděly zajímavé věci, ale zároveň si procvičily jemnou a hrubou motoriku, koordinaci rukou a nohou a nádherně se při tom uvolnily. Byl to velký zážitek!