O nás

Mateřská škola Na Kopečku

 • Jsme jednotřídní rodinná školka s kapacitou 25 dětí od 2 do 7 let s celoročním provozem od 07:00 do 17:00 mimo víkendy a státní svátky.
 • Nacházíme se na okraji města Kosmonosy. 
 • Považujeme kvalitní péči za důležité měřítko našeho vlastního úspěchu, proto vaše děti provází předškolním vzděláváním kvalifikovaný pedagogický personál s individuálním a empatickým přístupem ke každému dítěti.
 • Zaměřujeme se na všestranný a harmonický rozvoj dítěte v úzké a přátelské spolupráci s rodiči.
 • Našim cílem je soustavná komplexní příprava každého dítěte na budoucí školní vzdělávání, která zahrnuje čtenářskou gramotnost, předmatematické dovednosti, výuku anglického jazyka, rozvoj hudebního cítění, pohybové dovednosti, kreativitu v oblasti výtvarných činností, každodenní poznávání světa ve třídě i mimo ni, a to vše podle hesla J.A. Komenského „Škola hrou“.
 • Společně skupinu heterogenních dětí vedeme ke vzájemné spolupráci a s každým z nich pracujeme dle jeho individuálních zvláštností.
 • Snažíme se o rodinnou atmosféru, která vytvoří prostředí vzájemné důvěry, nejen mezi dětmi a námi, ale také mezi námi a jejich rodiči. Uvědomujeme si, že naši malí klienti jsou nedílnou součástí svých rodin. Proto do našich aktivit rádi zapojíme v rámci společného programu (výlety, kreativní dílny, rodinná představení) celé rodiny.
 • Školka disponuje velkou zahradou s mnoha herními prvky, kde děti rády tráví čas. 
 • Okolí školky nabizí mnoho zajímavých míst k poznání, a proto s dětmi chodíme velmi často na procházky.
 • Děti přijímáme v průběhu celého roku v závislosti na kapacitě školky. 
 • V případě zájmu o přhlášení nás kontaktujte telefonicky 777 654 509 nebo e-mailem info@skolkanakopecku.cz.

vědění

 

Informace o společnosti:

Mateřská škola Na Kopečku, s.r.o.

Spisová značka C 196204 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 243 19 198

Poštovní a fakturační adresa: Bradlecká 360, Kosmonosy 293 06

Telefonní číslo: 777 654 509

E-mail: skolkanakopecku@gmail.com

Personál

 


Aneta Pechancová, jednatelka mateřské školy Na Kopečku/učitelka anglického jazyka
 • vyřizování žádostí o přijetí dětí do MŠ
 • platby
 • zájem o spolupráci
 • učitelka anglického jazyka

Podílím se na ekononomickém chodu školy a zároveň učím vaše děti anglický jazyk. Velmi mě těší vidět naše spokojené a usměvavé děti, které baví přirozené seznamování se s anglických jazykem. Kurzy anglického jazyka vedu již mnoho let. Mám zkušenosti s výukou v mateřských, základních a jazykových školách. Baví mě práce s dětmi, vycházky do přírody a sport. 

 

  Eva Jirků, ředitelka mateřské školy Na Kopečku/učitelka 
 • přijímání dětí do MŠ
 • omluvy dětí z MŠ
 • pořádání školních i mimoškolních akcí
 • komunikace s rodiči

Jsem kvalifikovaná učitelka a přes dvanáct let jsem pracovala ve státní školce jako učitelka a i jako zástupkyně ředitelky pro mateřskou školu. Svoji práci vnímám jako poslání a věřím, že právě díky tomu se mi daří rozvíjet naše děti všestranně a harmonicky. Užívám si práci s dětmi, mám ráda přírodu, kreativní činnosti a hru na klavír. 

 

Petra Uhrová, učitelka mateřské školy Na Kopečku

Po mnoha letech práce s osobami se speciálními vzdělávacími potřebami jsem změnila směr a již několik let jsem učitelkou v mateřské škole. Tato práce mě naprosto naplňuje a zároveň také motivuje k dalšímu sebevzdělávání. Vaše děti jsou mým hnacím motorem a doufám, že i já pro ně. Mám ráda kulturu, knihy, hudbu a volný čas trávím společně se svoji rodinou nejraději v přírodě.  
   

Eva Šulerová, učitelka mateřské školy Na Kopečku

Jsem kvalifikovaná učitelka s mnohaletou praxí ve státní školce. Mám ráda práci s lidmi, ale nejvíce mě baví práce s dětmi. Těší mě se dívat na to, jak se pod mým vedením učí nové věci, které je připravují na vstup do školy. V mateřské škole Na Kopečku zastávám funkci zastupující učitelky v případě nutnosti. Svůj volný čas věnuji zejména svým čtyřem vnoučatům, četbě a práci na zahrádce.   
      

Monika Hamplová, provozní zaměstnankyně mateřské školy Na Kopečku

Ve školce se starám o výdej stravy a čistotu prostředí.  Baví mě práce v tomto přátelském kolektivu obklopeným spokojenými dětmi. Jsem maminkou tří dětí, tudíž náplň mého volného času je zcela jasná. :-)  
   Reference

 

"Dobrý den 

určitě velice rád doporučím tuto skolku. skvělé paní učitelky a celkově velice ochotný a vstřícný personál i majitelé. s ničím nebyl nikdy problém a vše bylo vždy řešeno s velkou profesionalitou. já za sebe i za těch pár měsíců velice děkuji. mějte se moc fajn a ať se Vám moc daří. Hezký den."
Jan Šichta


 

"Když naše děti opouštěly Mateřskou školku Na Kopečku, loučení nebylo jednoduché ani pro děti, ale ani pro nás - rodiče. Dcera i syn ve školce prožili krásné roky plné aktivních, zajímavých a tvořivých dní, užili spoustu legrace v příjemné rodinné atmosféře a bezva smíšeném kolektivu. Oba vítali množství sportovních aktivit, výuku angličtiny, kterou si obzvlášť oblíbily a časté výlety za kulturními zážitky. 

Co jsme jako rodiče ocenili, kromě výše zmíněného, byl velmi přátelský a respektující přístup paní učitelek a ostaního personálu školky k dětem i k nám rodičům, snaha najít řešení vždy a s nadhledem, velká trpělivost, neustále pozitivní naladění a v neposlední řadě příjemné prostředí. Za vše velmi děkujeme!" 

Rodina Vornhagen

 


 

"Jedna z nejlšpích věcí, co jsem mohla pro svého Štěpána udělat - dát ho do této školky. Úžasný přístup k dětem, skvělá příprava předoskoláků. Jasná volba v případě mé malé dcery."

Eva Luňáková

 


 

"Skvělý přístup, příjemné prostředí."

Michal Folprecht

 


 

"Nejlepší školka. Bylo to u Vás báječný, stále na Vás vzpomínáme."

Michaela Kubová 

 


 

"Školku Na Kopečku mohu všem jedině doporučit!"

Lucie Nováková


"Bezva přístup, hezká zahrada...obě děti spokojené."

Ondřej Douša


 

"V škôlke Na Kopečku strávil náš syn bez mála štyri roky. Môžem teda zodpovedne prehlásiť, že je to dokonalá voľba, ak chcete pre svoje deti viac než len miesto, kam ich odložiť. Vždy mali na programe množstvo rôznorodých aktivít, no zároveň akýsi režim, ktorý dieťa potrebuje. Čo som ocenila asi najviac, je rodinné prostredie a tým pádom aj prístup k deťom.

Touto cestou chcem škôlku nielen doporučiť, ale zároveň aj poďakovať. Všetko to krásne, čo malému toto obdobie dalo, si ponesie po celý život. "

Jana Hanzlíková


Naše vize

Naší vizí je být soukromou mateřskou školkou, do které budou děti chodit rády, ve které si vytvoří kamarády a kde jim kvalitní pedagogové pomohou se začátkem jejich životní vzdělávací cesty. Naším cílem jsou spokojení klienti - tedy rodiče a hlavně děti. Přejeme si, aby nás nejen naši malí kamarádi, ale i celé jejich rodiny vnímaly jako partnery, se kterými spolupracují na té nejdůležitější věci - výchova a vzdělávání dětí. Chceme mít právě tolik dětí, abychom se jim mohli plně věnovat. Snažíme se svou činností naplňovat co nejvyšší kvalitu v oblasti péče o děti a maximálně realizovat individuální přístup k vašim dětem. Ochota, vstřícnost a trpělivost celého našeho týmu je pro nás samozřejmostí.

Naši partneři

Děkujeme našim partnerům i všem rodičům za projevenou podporu mateřské školce.

 

SimplyFit Mladá Boleslav

www.simplyfit.cz

SimplyFit logo

Zahrady Plus

www.zahradyplus.cz

Zahrady Plus logo

ŠKO-ENERGO

www.sko-energo.cz/

ŠKO-ENERGO logo

Move Energy Mladá Boleslav

www.moveenergy.cz

Move Energy Mladá Boleslav

JOSYMA MB s.r.o.

www.josyma.cz

JOSYMA MB

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

www.zpskoda.cz

ZPŠ

Asco s.r.o.

www.asco.cz

ASCO

ELCO-ELEKTRO, s.r.o.

www.elco-mb.cz

 Elco-MB

JUPRON a.s.

 

 jupron

PREMIUM WINES

www.premiumwines.cz

Premium Wines  

ČEZ

www.cez.cz

 ČEZ

Komerční Banka

www.kb.cz

 KB

EASYDONE


 EASYDONE

SUMI SERVIS

www.sumiservis.cz

 Sumi servis