O nás

Co znamená „MŠ na Kopečku“

MŠ Na Kopečku je malá rodinná školka, která je umístěna na okraji obce Kosmonosy, v blízkosti areálu léčebny. Areál samotné školky je obklopen kultivovanou zelení, kde je možné navštívit i naše nejbližší sousedy „malou farmu zvířat“.
vědění

Kapacita školky je 25 dětí od 3 do 7 let. Děti jsou zařazeny do jedné třídy, jejíž výhodou je efektivnější vzájemné poznávání a upevnění sociálních vazeb v dětském kolektivu. Věkovou heterogenitu naší třídy vnímáme jako pozitivum pro rozvoj vzájemného respektu a pomoci. Věkové kategorie jsou akcentovány pouze v případě vzdělávacích aktivit.

Naší prioritou je důraz na individuální péči a všestranný rozvoj osobností našich malých klientů.

V duchu našeho motta: „Každý den je novým dobrodružstvím“, chceme vytvořit dětem takové prostředí, aby pro ně byl každý den v naší školce příjemným dobrodružstvím na cestě ke stále dokonalejšímu poznání světa a rozvoji jejich osobnosti.

Snažíme se o rodinnou atmosféru, která vytvoří prostředí vzájemné důvěry, nejen mezi dětmi a námi, ale také mezi námi a jejich rodiči. Uvědomujeme si, že naši malí klienti jsou nedílnou součástí svých rodin. Proto do našich aktivit rádi zapojíme v rámci společného programu (výlety, kreativní dílny, rodinná představení) celé rodiny.

Mezi základní hodnoty naší školky patří především závazek vůči našim malým klientům i jejich rodinám. Jsme připraveni respektovat individuální potřeby a považujeme kvalitní péči za důležité měřítko našeho vlastního úspěchu.

Informace o společnosti:

Mateřská škola Na Kopečku, s.r.o.

Spisová značka C 196204 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 243 19 198

Poštovní a fakturační adresa: Bradlecká 360, Kosmonosy 293 06

Náš tým

 Gábina Pilařová
Gabriela Pilařová: ředitelka/učitelka

Od studií na pedagogické fakultě v Praze jsem pracovala přes dvacet let jako učitelka na ZŠ především se zaměřením na pohybovou a výtvarnou výchovu. Řadu let jsem trenérem a instruktorem dětského aerobiku a všestranné pohybové průpravy. V posledních dvou letech pracuji jako instruktor kojeneckého plavání a plavání předškolních dětí. Po absolvování vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky přijímám se ctí práci v naší školce, abych se tak s radostí věnovala našim nejmenším.
Pracovat s dětmi, vychovávat je a učit, beru jako součást mého života a naplnění.  Nedílnou součástí mého života je samozřejmě také moje rodina, jsem vdaná a mám devítiletá dvojčata.

Lucie Petrovická
Mgr. Lucie Petrovická: jednatelka

Po osmiletém Gymnáziu Dr. Josefa Pekaře jsem vystudovala TUL, obor Učitelství pro 1. stupeň, dále pak Předškolní a mimoškolní pedagogiku. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Momentálně jsem na rodičovské dovolené se svou mladší dcerou Annou a veškerý svůj volný čas tak věnuji jí, své druhé dceři Sofii a manželovi. Ve školce jsem působila, a v budoucnu zase působit budu, jako učitelka Vašich dětí a v současné době se starám o jednání se zákonnými zástupci dětí. V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na tel.č. 777 976 785.

Veronika Čáslavová
Veronika Čáslavová: jednatelka
Po absolvování studia na Gymnáziu Dr. Josefa Pekaře jsem studovala angličtinu na London Institut v Praze. V současné době jsem na rodičovské dovolené s dcerou Melanií a Nátálií. Ve školce se stárám o její ekonomický chod a věci související s marketingem. Pokud budete mit jakekoliv dotazy ohledne plateb, ci dokonce spoluprace a sponzoringu, nevahejte mne kontaktovat na tel. +420 733 116 496. 
Mou vášní je práce s lidmi a dětmi zároveň. Mezi mé silné stránky patří komunikace (v českém i anglickém jazyce) organizační schopnosti, velká dávka empatie. Dokáži naplánovat a zajistit jakoukoliv akci/event. pro firmy i jednotlivce. Mám ráda výzvy a překonávání překážek. Nebojím se jít do obchodního rizika. Během relativně krátké doby se mi podařilo vybudovat dvě prosperující společnosti-soukromou mateřskou školku rodinného typu a společnost zabývající se zahraniční výpomocí v domácnosti. V obou mě lidé v týmech vnímají jako férového leadera. Velmi si vážím toho, že se mi podařilo propojit mateřský a pracovní svět-být mámou a zároveň úspěšnou podnikatelkou.

Reference

 

"Dobrý den 

určitě velice rád doporučím tuto skolku. skvělé paní učitelky a celkově velice ochotný a vstřícný personál i majitelé. s ničím nebyl nikdy problém a vše bylo vždy řešeno s velkou profesionalitou. já za sebe i za těch pár měsíců velice děkuji. mějte se moc fajn a ať se Vám moc daří. Hezký den."
Jan Šichta


 

"Když naše děti opouštěly Mateřskou školku Na Kopečku, loučení nebylo jednoduché ani pro děti, ale ani pro nás - rodiče. Dcera i syn ve školce prožili krásné roky plné aktivních, zajímavých a tvořivých dní, užili spoustu legrace v příjemné rodinné atmosféře a bezva smíšeném kolektivu. Oba vítali množství sportovních aktivit, výuku angličtiny, kterou si obzvlášť oblíbily a časté výlety za kulturními zážitky. 

Co jsme jako rodiče ocenili, kromě výše zmíněného, byl velmi přátelský a respektující přístup paní učitelek a ostaního personálu školky k dětem i k nám rodičům, snaha najít řešení vždy a s nadhledem, velká trpělivost, neustále pozitivní naladění a v neposlední řadě příjemné prostředí. Za vše velmi děkujeme!" 

Rodina Vornhagen

 


 

"Jedna z nejlšpích věcí, co jsem mohla pro svého Štěpána udělat - dát ho do této školky. Úžasný přístup k dětem, skvělá příprava předoskoláků. Jasná volba v případě mé malé dcery."

Eva Luňáková

 


 

"Skvělý přístup, příjemné prostředí."

Michal Folprecht

 


 

"Nejlepší školka. Bylo to u Vás báječný, stále na Vás vzpomínáme."

Michaela Kubová 

 


 

"Školku Na Kopečku mohu všem jedině doporučit!"

Lucie Nováková


"Bezva přístup, hezká zahrada...obě děti spokojené."

Ondřej Douša


 

"V škôlke Na Kopečku strávil náš syn bez mála štyri roky. Môžem teda zodpovedne prehlásiť, že je to dokonalá voľba, ak chcete pre svoje deti viac než len miesto, kam ich odložiť. Vždy mali na programe množstvo rôznorodých aktivít, no zároveň akýsi režim, ktorý dieťa potrebuje. Čo som ocenila asi najviac, je rodinné prostredie a tým pádom aj prístup k deťom.

Touto cestou chcem škôlku nielen doporučiť, ale zároveň aj poďakovať. Všetko to krásne, čo malému toto obdobie dalo, si ponesie po celý život. "

Jana Hanzlíková


Naše vize

Naší vizí je být soukromou mateřskou školkou, do které budou děti chodit rády, ve které si vytvoří kamarády a kde jim kvalitní pedagogové pomohou se začátkem jejich životní vzdělávací cesty. Naším cílem jsou spokojení klienti - tedy rodiče a hlavně děti. Přejeme si, aby nás nejen naši malí klienti, ale i celé jejich rodiny vnímaly jako partnery, se kterými spolupracují na té nejdůležitější věci - výchova a vzdělávání dětí. Chceme mít právě tolik dětí, abychom se jim mohli plně věnovat. Budeme se snažit svou činností naplňovat co nejvyšší kvalitu v oblasti péče o děti a maximálně realizovat individuální přístup k Vašim dětem. Ochota, vstřícnost a trpělivost celého našeho týmu je pro nás samozřejmostí.

Naši partneři

Děkujeme našim partnerům i všem rodičům za projevenou podporu mateřské školce.

 

SimplyFit Mladá Boleslav

www.simplyfit.cz

SimplyFit logo

Zahrady Plus

www.zahradyplus.cz

Zahrady Plus logo

ŠKO-ENERGO

www.sko-energo.cz/

ŠKO-ENERGO logo

Move Energy Mladá Boleslav

www.moveenergy.cz

Move Energy Mladá Boleslav

JOSYMA MB s.r.o.

www.josyma.cz

JOSYMA MB

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

www.zpskoda.cz

ZPŠ

Asco s.r.o.

www.asco.cz

ASCO

ELCO-ELEKTRO, s.r.o.

www.elco-mb.cz

 Elco-MB

JUPRON a.s.

 

 jupron

PREMIUM WINES

www.premiumwines.cz

Premium Wines  

ČEZ

www.cez.cz

 ČEZ

Komerční Banka

www.kb.cz

 KB

EASYDONE


 EASYDONE

SUMI SERVIS

www.sumiservis.cz

 Sumi servis